صفحه‌ی اصلی   همه‌ی محصولات  > چراغ های توکار

دنیز

طراحی دقیق چراغ مدل دنیز و استفاده از LED شرکت OSRAM، هیت سینک آلومینیومی و بدنه ABS منجر به کیفیت بالا و طول عمر زیاد این محصول گردیده است.

آرتا

چراغ آرتا جایگزینی بسیار مناسبی برای لامپ‌های پرمصرف هالوژنی می‌باشد. استفاده از LED شرکت OSRAMو همچنین هیت سینک آلومینیومی، راندمان نوری مناسب و طول عمر بالا را برای آن میسر ساخته است. قابل ذکر است چراغ آرتا بدون نیاز به تعویض فریم، جایگزین مناسبی برای تمامی لامپ‌های هالوژن شده و با داشتن پنج سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش، توانسته است به انتخاب بسیار مناسبی برای مشتریان عزیز تبدیل شود.

درسان

چراغ های سقفی گرد توکار خانواده درسان به دلیل طراحی خاص، دارای زاویه پرتاب نور بسته تر می باشد که مناسب نورپردازی در فضاهایی با سقف های بلند بوده و در توان های مختلف قابل تولید می باشد.

دریا

چراغ های سقفی گرد توکار خانواده دریا با بدنه تمام آلومینیوم و رنگ پودری الکترواستاتیک تولید می گردد . این مدل از چراغ های سقفی قابلیت تولید به صورت IP65 جهت استفاده در فضاهای مرطوب را دارا می باشد .

IP65 دریا

این محصول با بدنه تمام آلومینیومی طراحی و تولید گردیده و درمقابل ورود گرد و غبار و بخار آب مقاوم بوده و راندمان نوری بالای آن به دلیل استفاده از LED شرکت OSRAM در ساخت آن می‌باشد. بدنه آلومینیومی امکان دفع حرارت بیشتر را فراهم آورده که موجب طول عمر زیاد و شار نوری بالا می گردد. تامین درجه حفاظت IP65 امکان استفاده این نوع چراغ را در فضاهای مرطوب از جمله استخر، حمام و محیط مسقف بیرونی امکان‌پذیر می سازد.

دنیا

چراغ های سقفی گرد توکار خانواده دنیا از جمله چراغ های بدون درایور بوده که به این دلیل دارای قیمت مناسبی بوده و در پروژه های انبوه سازی کاربرد فراوان دارد .

زمرد

چراغ های سقفی مربع توکار خانواده زمرد درسایزها و توان های مختلف تولید می گردد . طول عمر و کیفیت بالا از جمله ویژگی های این محصول به حساب می آید . این محصول در رنگ نور های مختلف مناسب فضاهای داخلی مانند خانه، مراکز اداری و تجاری تولید میشود

نورا

چراغ نورا به دلیل استفاده از لنزهای 90 و 60 درجه ، زاویه پخش نور بسته را ایجاد می نماید که جایگزین بسیار مناسبی برای چراغ های COB خواهد بود. وزن کم ، راندمان نوری بالا و بدنه تمام آلومینیوم از ویژگی های این چراغ می باشد.

درفام

چراغ سقفی ۶۰*۶۰ مدل درفام ، قابل تولید در رنگ نورها و توان های مختلف ، مناسب برای فضاهای اداری و تجاری ، قابلیت نصب به صورت توکار و روکار- کیفیت و طول عمر بالا – سطح نوری گسترده

آفتاب

چراغ سقفی مربع آفتاب ۶۰*۶۰– با قابلیت نصب توکار ، روکار و آویز – مناسب فضاهای داخلی مانند سازمان ها و مراکز اداری تجاری – سطح نورانی گسترده و ضخامت کم

تابان

مربع ۶۰*۶۰ توکار اتاق تمیز تابان – مناسب برای فعالیت های خاص مانند صنایع دارویی و بهداشتی ،‌صنایع نظامی ،‌صنایع الکترونیک – برپایه ماژول روشنایی درفام

دینا

چراغ سقفی مربع ۶۰*۶۰ دینا با ظاهری زیبا مناسب فضاهای داخلی همچون محیط های اداری و مراکز تجاری – قابلیت نصب به صورت توکار و روکار

درین

چراغ سقفی مربع/ مستطیل طرح درین – قابلیت تولید با توان های مختلف و در اندازه های ۶۰*۶۰ ، ۶۰*۳۰ و ۱۲۰*۳۰ – مناسب فضاهای داخلی مانند محیط های اداری و تجاری – قابل نصب به صورت توکار و روکار

درنیکا

چراغ های خطی توکار خانواده درنیکا در قابل تولید و اجرا در طول ها و توان های مختلف مناسب فضاهای داخلی و سقف های کاذب مانند فضاهای مسکونی ، اداری و مراکز تجاری . این چراغ قابل تولید به صورت ۹۰ درجه می باشد .

لیان

چراغ های خطی لیان به صورت روکار ، توکار و آویز در دو عرض ۷.۵ و ۹.۵ سانتی متر ارایه می گردد .این چراغ مناسب استفاده در فضاهای اداری تجاری ، فرودگاه ها ، بیمارستان ها ، هتل ها بوده و قابلیت تولید در طول های کاملا سفارشی بنا به سفارش مشتری را دارا می باشد . از ویژگی منحصر به فرد این چراغ ماژولار بودن آن است .