صفحه‌ی اصلی   همه‌ی محصولات  > چراغ های اداری

blank

درفام

چراغ سقفی ۶۰*۶۰ مدل درفام، قابل تولید در رنگ نورها و توان های مختلف، مناسب برای فضاهای اداری و تجاری است. این چراغ قابلیت نصب به صورت توکار و روکار را داشته و از کیفیت، طول عمر بالا و سطح نوری گسترده برخوردار است.

blank
blank

آفتاب

چراغ سقفی مربع ۶۰*۶۰ مدل آفتاب با قابلیت نصب به صورت توکار، روکار و آویز به گزینه مناسبی برای استفاده در فضاهای داخلی مانند سازمان ها، مراکز اداری و تجاری تبدیل شده است. از جمله ویژگی های این محصول میتوان به سطح نوری گسترده و ضخامت کم اشاره کرد.

blank
blank

تابان

چراغ سقفی مربع ۶۰*۶۰ اتاق تمیز توکار مدل تابان، مناسب برای فعالیت های خاص مانند صنایع دارویی و بهداشتی، ‌صنایع نظامی و الکترونیک است. این محصول برپایه ماژول روشنایی درفام تولید میشود.

blank
blank

درین

چراغ سقفی درین قابل تولید در شکل های مربع و مستطیل در توان های مختلف و اندازه های ۶۰*۶۰ ، ۶۰*۳۰ و ۱۲۰*۳۰ می باشد. این چراغ مناسب فضاهای داخلی مانند محیط های اداری و تجاری با قابلیت نصب به صورت توکار و روکار است.

blank
blank

دینا

چراغ سقفی مربع ۶۰*۶۰ دینا با ظاهری زیبا مناسب فضاهای داخلی همچون محیط های اداری و مراکز تجاری – قابلیت نصب به صورت توکار و روکار

blank
blank

صدف

لامپ های LED T8 خانواده صدف، در دو طول ۶۰ و ۱۲۰ سانتیمتر تولید میشود. این لامپ ها با طول عمر و راندمان بالاتر، جایگزین بسیار مناسبی برای لامپ های فلورسنت T8 هستند.

blank
blank

نورا

چراغ نورا به دلیل استفاده از لنزهای 90 و 60 درجه ، زاویه پخش نور بسته ای ایجاد می نماید که جایگزین بسیار مناسبی برای چراغ های COB خواهد بود. وزن کم، راندمان نوری بالا و بدنه تمام آلومینیومی از ویژگی های این چراغ محسوب میشود

blank
blank

دیبا

چراغ های خطی روکار خانواده دیبا، قابل تولید در طول، توان و رنگ نورهای مختلف در دو نوع معمولی و سنسوردار می باشد. این چراغ با توجه به کیفیت و طول عمر بالا، گزینه مناسبی برای استفاده در فضاهای داخلی و مسقف مانند خانه ها و مراکز اداری و تجاری است.

blank
blank

درنا

چراغ خطی روکار خانواده درنا، در طول و توان های مختلف قابل تولید است. این محصول به دلیل داشتن ظاهر زیبا، کاربرد وسیعی در نورپردازی فضاهای مسکونی و تجاری دارد.

blank
blank

درنیکا

چراغ های خطی توکار خانواده درنیکا، قابل تولید و اجرا در طول و توان های مختلف، مناسب استفاده در فضاهای داخلی و سقف های کاذب در محیط های مسکونی، اداری و مراکز تجاری است. این چراغ به صورت ۹۰ درجه قابل تولید می باشد .

blank
blank

لیان

چراغ های خطی خانواده لیان، به صورت روکار، توکار و آویز در عرض های ۷.۵ و ۹.۵ سانتی متر ارائه می گردد .این چراغ مناسب استفاده در فضاهای اداری و تجاری، فرودگاه ها، بیمارستان ها و هتل ها بوده و قابلیت تولید در طول های سفارشی بنا به نیاز مشتری را داراست. از ویژگی منحصر به فرد این چراغ ماژولار بودن آن است.

blank
blank

درناز

چراغ خطی آویز درناز، قابل تولید در طول های مختلف، مناسب برای فضاهای داخلی مانند مراکز اداری و تجاری است.

blank
blank

دنا

چراغ های خطی دنا، مناسب نورپردازی غیرمستقیم در سقف های کاذب و کشسان است.

blank
blank

هلنا

چراغ خطی روکار هلنا، که به چراغ زیرکابینتی نیز معروف می باشد، علاوه بر افزایش زیبایی فضا، می تواند نور محیطی لازم را نیز تامین نماید. این محصول دارای پوششی از جنس پلی کربنات بوده که از ضربه خوردن به آن محافظت می نماید. از این محصول میتوان به عنوان روشنایی بالای آینه، زیر کابینت های آشپزخانه و همچنین به عنوان نور مخفی با نصب راحت و آسان استفاده نمود.

blank