چرا آلتون رای

blank

گارانتی 5 ساله:

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از چراغ‌های آلتون‌رای، گارانتی پنج ساله محصولات است و این گارانتی مهر تأییدی بر کیفیت محصولات می‌باشد تا آسودگی خاطر ‌مصرف‌کننده را به همراه داشته باشد.

blank

خدمات پس از فروش 10 ساله:

خرید از آلتون‌رای به معنای پایان این رابطه نیست. آلتون‌رای تا 10 سال کنار مصرف‌کننده است تا در صورت بروز هر مشکلی، آن‌ها را در حل مشکل یاری کند و دغدغه و نیازهای آن‌ها را رفع نماید. البته این یکی از افتخارات آلتون‌رای است که بخش خدمات پس از فروش آن، به دلیل کیفیت بالای محصولات و آزمایش 72 ساعت آن‌ها، کوچک‌ترین بخش سازمان است و کم‌ترین میزان تعمیرات را در قبال حجم بالای تولید دارد.

blank

72 ساعت آزمایش همه محصولات :

در آلتون‌رای سخنی از آزمایش رندمی محصولات نیست؛ بلکه همه محصولات به مدت 72 ساعت، قبل از ورود به بازار، مورد آزمایش قرار می‌گیرند. این امر موجب می‌شود تا اکثر محصولات باکمترین درصد خطا به بازار عرضه شده و به دست مصرف‌کننده گرامی برسد.

blank

26سال قدمت :

آلتون‌رای در سال 1374 با هدف ایجاد اشتغال پایدار و رفع نیازهای فنی مهندسی در عرصه منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای فعالیت خود را آغاز کرد و از آن زمان تاکنون با  ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت در راستای تأمین رضایت مصرف‌کننده گام برمی‌دارد.

blank

استفاده از LED اوسرام :

یکی از دلایل کیفیت و طول عمر بالای چراغ‌های آلتون‌رای استفاده از LEDهای باکیفیت شرکت اوسرام است. OSRAM یک شرکت تولیدکننده وسایل روشنایی آلمانی چندملیتی و یکی از شرکت‌های زیرمجموعه زیمنس بوده و یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده وسایل روشنایی در جهان می‌باشد.