صفحه‌ی اصلی   همه‌ی محصولات  > چراغ های خطی و آویز

blank

درنیکا

چراغ های خطی توکار خانواده درنیکا، قابل تولید و اجرا در طول و توان های مختلف، مناسب استفاده در فضاهای داخلی و سقف های کاذب در محیط های مسکونی، اداری و مراکز تجاری است. این چراغ به صورت ۹۰ درجه قابل تولید می باشد .

blank
blank

درنا

چراغ خطی روکار خانواده درنا، در طول و توان های مختلف قابل تولید است. این محصول به دلیل داشتن ظاهر زیبا، کاربرد وسیعی در نورپردازی فضاهای مسکونی و تجاری دارد.

blank
blank

لیان

چراغ های خطی خانواده لیان، به صورت روکار، توکار و آویز در عرض های ۷.۵ و ۹.۵ سانتی متر ارائه می گردد .این چراغ مناسب استفاده در فضاهای اداری و تجاری، فرودگاه ها، بیمارستان ها و هتل ها بوده و قابلیت تولید در طول های سفارشی بنا به نیاز مشتری را داراست. از ویژگی منحصر به فرد این چراغ ماژولار بودن آن است.

blank
blank

درناز

چراغ خطی آویز درناز، قابل تولید در طول های مختلف، مناسب برای فضاهای داخلی مانند مراکز اداری و تجاری است.

blank
blank

دنا

چراغ های خطی دنا، مناسب نورپردازی غیرمستقیم در سقف های کاذب و کشسان است.

blank
blank

صدف

لامپ های LED T8 خانواده صدف، در دو طول ۶۰ و ۱۲۰ سانتیمتر تولید میشود. این لامپ ها با طول عمر و راندمان بالاتر، جایگزین بسیار مناسبی برای لامپ های فلورسنت T8 هستند.

blank
blank

هلنا

چراغ خطی روکار هلنا، که به چراغ زیرکابینتی نیز معروف می باشد، علاوه بر افزایش زیبایی فضا، می تواند نور محیطی لازم را نیز تامین نماید. این محصول دارای پوششی از جنس پلی کربنات بوده که از ضربه خوردن به آن محافظت می نماید. از این محصول میتوان به عنوان روشنایی بالای آینه، زیر کابینت های آشپزخانه و همچنین به عنوان نور مخفی با نصب راحت و آسان استفاده نمود.

blank
blank

چراغ های خطی

نورپردازی خطی اکنون نسبت به زمانی که اولین بار سال ها پیش معرفی شده است، در گزینه های بسیار بیشتری وجود دارد.از نورپردازی خطی می تواند هم به صورت توکار و هم روکار یا به حالت آویز نصب و استفاده کرد.

همانطور که اشاره شد، چراغ های خطی را از منظر نصب و کارایی می توان به سه دسته‌ی زیر تقسیم بندی کرد:

بررسی هریک از این چراغ های خطی باید با توجه به ویژگی ها، مزایا و معایب و کاربردهای آنها انجام شود.

چراغ خطی آویز

این چراغ ها به لحاظ سیستم روشنایی با دیگر چراغ های خطی تفاوتی ندارند. تفاوت آن در سیستم نصب آویز است که به آن کاربری های خاص خود را می بخشد. در مکان هایی که ارتفاع سقف زیاد است برای رسیدن به نور کافی ناچار به استفاده از چراغ های بیشتری خواهیم بود.

اما اگر بتوانیم به روشی فاصله بین چراغ و کف را کمتر کنیم هزینه کمتری برای روشنایی خواهیم پرداخت.

استفاده از چراغ هایی با سیستم آویز در این شرایط می تواند یک راه حل هوشمندانه بوده که علاوه بر کاهش تعداد چراغ ها و هزینه های مصرف انرژی به زیبایی فضا نیز کمک خواهد نمود. 

همچنین این چراغ ها را می توان از محل نصب باز کرد و در جای دیگری نصب نمود در نتیجه در صورت جابجایی و تغییر مکان، نیاز به هزینه مجدد برای خرید چراغ نخواهد بود.

ظاهر زیبا و مینیمال چراغ خطی آویز باعث شده از آنها در مکان های مختلفی استفاده کرد. 

چراغ های آویز را میتوان بر روی میزهای کنفرانس و جلسات، کانتر، جزیزه آشپزخانه، لابی هتل ها و مجتمع های تجاری، کافه و رستوران ها و… استفاده نمود.

این چراغ ها در انواع مختلف صاف، طرحدار، منحنی و شکلدار تولید شده که البته می توانید پس از خرید مدل معمولی آنها، به آنها شکل های جذابی داد که زیبایی محیط داخلی شما را بیشتر و بیشتر کند .

چراغ های خطی و آویز باید کاملا هوشمندانه بکار برده شوند، زیرا بدلیل آویزان بودن آنها، ممکن است به مرور زمان، زیبایی دیگر بخش های دکوراسیون را تحت تاثیر قرار دهند