صفحه‌ی اصلی   همه‌ی محصولات  > چراغ های روکار

blank

آیسان

چراغ های روکار خانواده آیسان، با قابلیت نصب راحت و آسان، در شکل های مربع، مستطیل و گرد تولید میگردد. این نوع چراغ ها با درجه حفاظت IP65 و با استفاده از سنسور حرکتی نیز قابل تولید است که مناسب استفاده در پارکینگ ها، راه پله ها و دیگر فضاهای دارای تردد می باشد.

blank
blank

مروارید

چراغ های روکار خانواده مروارید، با قابلیت نصب راحت و آسان، در انواع مختلف با درجه حفاظت IP65، سنسوردار، اضطراری و سنسوردار اضطراری تولید میشود.

blank
blank

دیبا

چراغ های خطی روکار خانواده دیبا، قابل تولید در طول، توان و رنگ نورهای مختلف در دو نوع معمولی و سنسوردار می باشد. این چراغ با توجه به کیفیت و طول عمر بالا، گزینه مناسبی برای استفاده در فضاهای داخلی و مسقف مانند خانه ها و مراکز اداری و تجاری است.

blank
blank

زمرد

چراغ های سقفی مربع روکار مدل زمرد، در اندازه های ۲۰*۲۰ و ۳۰*۳۰ قابل ارائه می باشد. نصب سریع و آسان و وزن کم، این چراغ را به گزینه مناسبی برای استفاده در فضاهای داخلی، مراکز اداری و تجاری، راه پله و راهروها تبدیل کرده است. این محصول قابلیت نصب سنسور به صورت سفارشی برای استفاده در فضاهای دارای تردد را دارد.

blank
blank

دینو

چراغ سقفی روکار مدل دینو، مناسب برای استفاده در مکان های دارای نم و غبار، فضاهای صنعتی و محیط های دارای بخار، رطوبت و آلودگی می باشد.

blank
blank

کارن

چراغ کارن، جهت استفاده در محیطهای صنعتی و مرطوب طراحی و تولید شده است. بدنه آن به صورت یکپارچه از جنس پلی کربنات بوده که علاوه بر زیبایی خاص، تولید این محصول را با درجه ی حفاظت IP65 ممکن ساخته است. در ساخت این محصول ازLED شرکت OSRAM استفاده گردیده است. این چراغ مناسب برای روشنایی پارکینگ ها، سالن های تولید، انبارهای مرطوب و فروشگاه ها می باشد.

blank
blank

هلنا

چراغ خطی روکار هلنا، که به چراغ زیرکابینتی نیز معروف می باشد، علاوه بر افزایش زیبایی فضا، می تواند نور محیطی لازم را نیز تامین نماید. این محصول دارای پوششی از جنس پلی کربنات بوده که از ضربه خوردن به آن محافظت می نماید. از این محصول میتوان به عنوان روشنایی بالای آینه، زیر کابینت های آشپزخانه و همچنین به عنوان نور مخفی با نصب راحت و آسان استفاده نمود.

blank
blank

دینا

چراغ سقفی مربع ۶۰*۶۰ مدل دینا،با قابلیت نصب به صورت توکار و روکار و ظاهری زیبا، مناسب فضاهای داخلی همچون محیط های اداری و تجاری است.

blank
blank

درفام

چراغ سقفی ۶۰*۶۰ مدل درفام، قابل تولید در رنگ نورها و توان های مختلف، مناسب برای فضاهای اداری و تجاری است. این چراغ قابلیت نصب به صورت توکار و روکار را داشته و از کیفیت، طول عمر بالا و سطح نوری گسترده برخوردار است.

blank
blank

درین

چراغ سقفی درین قابل تولید در شکل های مربع و مستطیل در توان های مختلف و اندازه های ۶۰*۶۰ ، ۶۰*۳۰ و ۱۲۰*۳۰ می باشد. این چراغ مناسب فضاهای داخلی مانند محیط های اداری و تجاری با قابلیت نصب به صورت توکار و روکار است.

blank
blank

لیان

چراغ های خطی خانواده لیان، به صورت روکار، توکار و آویز در عرض های ۷.۵ و ۹.۵ سانتی متر ارائه می گردد .این چراغ مناسب استفاده در فضاهای اداری و تجاری، فرودگاه ها، بیمارستان ها و هتل ها بوده و قابلیت تولید در طول های سفارشی بنا به نیاز مشتری را داراست. از ویژگی منحصر به فرد این چراغ ماژولار بودن آن است.

blank
blank

دنا

چراغ های خطی دنا، مناسب نورپردازی غیرمستقیم در سقف های کاذب و کشسان است.

blank
blank

درنا

چراغ خطی روکار خانواده درنا، در طول و توان های مختلف قابل تولید است. این محصول به دلیل داشتن ظاهر زیبا، کاربرد وسیعی در نورپردازی فضاهای مسکونی و تجاری دارد.

blank
blank

چراغ سقفی روکار

مدل دیگری از چراغ سقفی که از گذشته پر استفاده بوده است ،چراغ سقفی روکار است. این چراغ تفاوتی که با مدل چراغ توکار دارد، قابلیت مشاهده منبع تابش نور است.
در این مدل چراغ‌ کاملا قابل مشاهده بوده که در اشکال گوناگونی اعم از مکعبی، دایره ای، مستطیلی و … ساخته می‌شوند.
این مدل چراغ‌ها زمانی که از سقف نصب می‌شوند پایین تر قرار گرفته و تابش بیشتری ایجاد می‌کنند و عموما در فضاهای داخلی و رسمی کاربرد دارند.

با توجه به فضایی که می‌خواهید نورپردازی کنید می‌توانید از چراغ‌هایی اعم از لامپ LED، لامپ SMD، لامپ کم مصرف و خطی استفاده کرده که هر کدام علاوه زیبایی بصری ، یک سری ویژگی مخصوص به خودشان را دارند. همچنین اگر به سراغ نصب روکار چراغ‌ها بروید از انواع لامپ‌های حبابی و لوستر هم می‌توانید استفاده نمایید.
البته لازم به ذکر است که معمولا استفاده از پنل SMD و LED نسبت به سایرین بیشتر پیشنهاد می‌شود.
پنل SMD بیشتر دکوراتیو بوده و به دو صورت چراغ سقفی توکار و روکار قابلیت اجرا دارد و طول عمر آن معمولا بالاست از طرفی LED هم انرژی را به صورت بهینه مصرف می‌کند و بازدهی نورخیلی خوبی دارد و دسترسی آن ساده تر و بیشتر است.

ضمنا این دو مدل مناسب با زیست محیط هستند و گاز گلخانه ای منتشر نمی‌کنند و مهم تر از همه ، تولید گرما که یکی از مشکلات لامپ‌های قدیمی بود را ندارند.

مکان‌های مناسب چراغ سقفی روکار

هر یک از چراغ سقفی روکار و توکار مزایای خودشان را دارند و در نگاه اول باید ببینیم که برای چه مکانی مورد استفاده قرار گرفته و نصب میشوند.

ایده‌آل ترین مکان برای نصب چراغ های توکار در مکان هایی است که سقف با ارتفاع سه متر و یا کمتر باشد و فضاهایی که تنها به نور عمومی نیاز دارند برای این مدل مناسب هستند.
از دیگر مکان هایی که میتوان چراغ روکار استفاده کرد عبارتند از:

  • سقف‌هایی که امکان نصب سقف کاذب و ایجاد قاب مخفی ندارند.
  • حمام، سرویس بهداشتی، اتاق مطالعه و اتاق خواب.
  • راهرو و جاهایی که نیاز به مدل نورپردازی خاصی ندارند.